Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Viloyat boshqarmalari

AGRO.UZ > Viloyat boshqarmalari
AGRO.UZ > Viloyat boshqarmalari
Viloyat boshqarmalari

Toshkent viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Do‘stbekov Shuhrat Begimqulovich

Qabul kunlari: Haftaning har juma kuni

Manzil: Toshkent viloyati Nurafshon shahar Xurramlik ko‘chasi, 5-uy

Telefon: (99) 840-01-17
E-mail: toshkentv@agro.uz

Batafsil

Toshkent Shahar bosh boshqarmasi

Qoraqalpog'iston Respublikasi

Qishloq xo‘jaligi vaziri: Yakubov Alisher Tzalgatovich

Qabul kunlari: Har haftaning dushanba kuni soat 10:00 dan - 13:00 gacha

Manzil: Nukus sh., T. Qaypberganov k., 25-uy

Telefon:(0361) 222-71-41
Sayt: qqr.agro.uz
E-mail: qqr@agro.uz

Batafsil

Namangan viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Abdusalomov Azizbek Baxtiyor o‘g‘li

Qabul kunlari: Har oyning to‘rtinchi chorshanbasi

Manzil: Namangan sh., Hamroh k., 66-uy

Telefon: (0369) 227-64-55
E-mail: namangan@agro.uz

Batafsil

Andijon viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Bektemirov O‘tkirbek O‘ktamovich

Qabul kunlari: Har haftaning seshanba kuni soat 9:00 dan - 14:00 gacha

Manzil: Andijon sh, Tinchlik ko‘chasi 8-uy

Telefon: +99899-910-30-01
E-mail: andijon@agro.uz

Batafsil

Buxoro viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Javodov Askar Nazarovich

Qabul kunlari: Har oyning to‘rtinchi juma kuni soat 15:00 dan 18:00 gacha

Manzil: Buxoro shahar, B. Naqshband ko‘chasi, 297/1-uy

Telefon: (65) 225-06-02
E-mail: buxoro@agro.uz

Batafsil

Farg'ona viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Kadirov Abduqaxxor Qurbonnabiyevich

Qabul kunlari: Har haftaning seshanba kuni soat 15:00 dan -18:00 gacha

Manzil: Farg‘ona shahar, Al-Farg‘oniy ko‘chasi, 64-uy

Telefon: (73) 244-60-60
E-mail: fergana@agro.uz

Batafsil

Jizzax viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Boboqulov Baxtiyor Xazratqulovich

Qabul kunlari: Har haftaning juma kuni soat 10:00 dan -12:00 gacha

Manzil: Jizzax sh, Sh. Rashidov ko‘chasi 362-uy

Telefon: (72) 226-32-44, 226-37-44
E-mail: jizzax@agro.uz

Batafsil

Navoiy viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Boliyev Jahongir Abdaxatovich

Qabul kunlari: Haftaning dushanba, chorshanba, juma kunlari

Manzil: Karmana tumani, Temurmalik ko‘chasi 16-uy.

Telefon: (79) 532-34-60
E-mail: navoiy@agro.uz

Batafsil

Qashqadaryo viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Haydarov G‘anisher Ahmadovich

Qabul kunlari: Haftaning dushanba-shanba kunlari soat 9:00 dan - 12:00 gacha

Manzil: Qarshi shahar, O‘zbekiston ko‘chasi, 81/a-uy

Telefon: (98) 275-82-10
E-mail: qashqadaryo@agro.uz

Batafsil

Surxondaryo viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Murodov Muhiddin Nazarovich

Qabul kunlari: Haftaning har dushanba kuni soat 9:00 dan - 11:00 gacha

Manzil: Termiz sh, M. Qaxxor ko‘chasi 10 uy

Telefon: (76) 223-32-17
E-mail: surxondaryo@agro.uz

Batafsil

Samarqand viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Ergashev Zafar Avazovich

Qabul kunlari: Har haftaning juma kuni

Manzil: Samarqand sh, Ko‘k Saroy ko‘chasi 1-E uy

Telefon: (66) 233-47-87
Veb-sayt: samqsxb.uz
E-mail: samarqand@agro.uz

Batafsil

Sirdaryo viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Xidirov Abror Abduazimovich

Qabul kunlari: Haftaning chorshanba kuni soat 09:00 dan 13:00 gacha

Manzil: Guliston sh, Mustaqillik ko‘chasi 62-uy

Telefon: (0367) 225-05-19
E-mail: sirdaryo@agro.uz

Batafsil

Xorazm viloyati

Boshqarma boshlig‘i: Yusupov Otabek Boltaboyevich

Qabul kunlari: Har haftaning juma kuni soat 10:00 dan – 12:00 gacha

Telefon: (99-862) 228-82-84
E-mail: xorazm@agro.uz

Manzil: Xorazm viloyati Urganch shahar Abulg‘ozi Bahodirxon ko‘chasi 178-uy

Batafsil

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: