Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Surxondaryo viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Surxondaryo viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Surxondaryo viloyati

Surxondaryo viloyatidagi mavjud muzlatgichli hamda oddiy omborxonalar to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Surxondaryo viloyatidagi mavjud muzlatgichli hamda oddiy omborxonalar to‘g‘risida
MA’LUMOT
01.08.2021 y
Tuman nomiJamiMavjud muzlatgichli omborlarOmborlar
sonisig‘imi (tn)sonisig‘imi (tn)sonisig‘imi (tn)
Viloyat jami1318100011875400135600
1Termiz shahri9789097890
tumanlar:
2Angor5370053700
3Bandixon15001500
4Boysun96210860101200
5Denov2199001990002900
6Jarqo‘rg‘on9505095050
7Qiziriq480024502350
8Qumqo‘rg‘on62880488022000
9Muzrabot745503355041000
10Oltinsoy8490084900
11Sariosiyo15990013875021150
12Termiz.t11151501115150
13Uzun9230092300
14Sherobod8243082430
15Sho‘rchi9484094840

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: