Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Navoiy viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Navoiy viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Navoiy viloyati

Navoiy viloyati shahar va tumanlarida mavjud omborxona va sovutkichli sig‘imlari to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Shahar va tumanlar nomiJami omborxonalar va sovutkichli sig‘imlarShundan
OmborxonalarSovutkichli sig‘imlar
Shu jumldanJami:
SoniSig‘imi (tonna)
SoniSig‘imi (tonna)SoniSig‘imi (tonna)
Viloyat bo‘yicha jami;93281077121392226715
1Navoiy  sh jami1258176206763750
2Zarashon t jami914709147000
3Karmana t jami11789011789000
4Konimex t jami2240224000
5Qiziltepa t jami2745902037007890
6Navbaxor t jami711757117500
7Nurota t jami91355612003155
8Tomdi t jami1120001120
9Uchquduq t. Jami42950222502700
10Xatirchi t jami1125008140031100

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: