Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Namangan viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Namangan viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Namangan viloyati

Namangan viloyati va tumanlarida mavjud omborxona va sovutkichli sig‘imlari to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Shahar va tumanlar
nomi
Jami omborxonalar va sovutkichli sig‘imlar Shundan,
OmborxonalarSovutkichli sig‘imlar
Shu jumldanJami:
SoniSig‘imi (tonna)
SoniSig‘imi (tonna)SoniSig‘imi (tonna)
Viloyat bo‘yicha jami;1107831831218927956426
1Mingbuloq t330022001100
2Kosonsoy t8398015073930
3Namangan.t9297514082935
4Norin7163018061550
5Pop83902663623266
6To‘raqo‘rg‘on141289525100127795
7Uychi5110013004800
8Uchqo‘rg‘on76102805530
9Chortoq944395183942600
10Chust14943235962113470
11Yangiqo‘rg‘on10132501300912950
12Namangan sh1623805673051016500

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: