Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Farg‘ona viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Farg‘ona viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Farg‘ona viloyati

Farg‘ona viloyati sohadagi mavjud sovutgichli omborxonalar to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Т-rHududlar nomiJami omborxonalarShundan:
sonisig‘imi,

tonna

SovutkichlikOddiy omborxonalar
soni sig‘imi,

tonna

sonisig‘imi,

tonna

 JAMI276135600276135600  
1Farg‘ona sh15141001514100
2Quvasoy164150164150
3Bog‘dod181920181920
4Beshariq6218062180
5Buvayda6172061720
6Dang‘ara4215042150
7Yozyovon7270072700
8Oltiariq78562007856200
9Qo‘shtepa7315093150
10Rishton204180204180
11So‘x12001200
12Toshloq106050106050
13Uchko‘prik129660129660
14Farg‘ona18139501813950
15Furqat13001300
16O‘zbekiston8265082650
17Quva47103404710340

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: