Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Xorazm viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Xorazm viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Xorazm viloyati

Xorazm viloyati shahar va tumanlarida mavjud omborxona va sovutkichli sig‘imlari to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Shahar va tumanlar nomiJami omborxonalar va sovutkichli sig‘imlarShundan,
OmborxonalarSovutkichli sig‘imlar
Shu jumladanJami:
SoniСиғими (тонна)
SoniСиғими (тонна)SoniСиғими (тонна)
Viloyat bo‘yicha jami;14668615201905012649565
1Urganch shahar745001120063300
2Xiva shahar1149802170093280
3Bog‘ot tumani1864503750155700
4Gurlan tumani1324002100112300
5Qo‘shko‘pir tumani161077045700125070
6Urganch tumani111290014000108900
7Xazorasp tumani661001300053100
8Honqa tumani83600083600
9Xiva tumani1137500113750
10Shovot tumani92300460051700
11Yangiariq tumani14580011000134800
12Yangibaozor tuman1932150193215
13Tuproqqal’a tumani31850110002850

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: