Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Toshkent viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Toshkent viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Toshkent viloyati

Toshkent viloyati shahar va tumanlarida mavjud omborxona va sovutkichli sig‘imlari to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Shahar va tumanlar nomiJami omborxonalar va sovutkichli sig‘imlarShundan,
OmborxonalarSovutkichli sig‘imlar
Shu jumladanJami:
Sonisig‘imi, tonna
Sonisig‘imi, tonnaSonisig‘imi, tonna
Viloyat  bo‘yicha jami;333210649,517564376,5158146330
1Nurafshon sh
2Olmaliq sh2348002060034200
3Angren sh471752600021175
4Bekobod sh202481,5181081,521400
5Ohangaron sh639504175022200
6Chirchiq sh65531398134550
7Yangiyo‘l sh81155041050410500
8Oqqo‘rg‘on t24624019491551325
9Ohangaron t101850270081150
10Bekobod t101720470061020
11Bo‘stonliq t3040384252134538250
12Bo‘ka t385301600022530
13Zangiota1126140612400513740
14Qibray t101170021500810200
15Quyichirchiq61352041032023200
16Parkent t67168132720004014870
17Piskent t36751252650
18O‘rtachirchiq t171761095840811770
19Chinoz t277800121930155870
20Yuqorichirchiq t12103704110089270
21Yangiyo‘l t15835031700126650
22Toshkent21346051650161810

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: