Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Sirdaryo viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Sirdaryo viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Sirdaryo viloyati

Sirdaryo viloyati shahar va tumanlarida mavjud omborxona va sovutkichli sig‘imlari to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Shahar va tumanlarJami omborxonalar va sovutkichli sig‘imlarShundan,
OmborxonalarSovutkichli sig‘imlar
nomiShu jumladanJami:
SoniSig‘imi (tonna)
SoniSig‘imi (tonna)SoniSig‘imi (tonna)
Viloyat bo‘yicha jami;3415950107430248520
1Boyovut363011302500
2Guliston21300021300
3Mirzaobod42300240021900
4Oqoltin113011300
5Sardoba343003430
6Sayxunobod474034201320
7Sirdaryo343003430
8Xovos480011503650
9Guliston sh676702620041470
10Yangiyer sh31400031400
11Shirin sh112001120

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: