Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Samarqand viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Samarqand viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Samarqand viloyati

Samarqand viloyati shahar va tumanlarida mavjud omborxona va sovutkichli sig‘imlari to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Shahar va tumanlar
nomi
 Jami omborxonalar va sovutkichli sig‘imlar Shundan,
OmborxonalarSovutkichli sig‘imlar
Shu jumldanJami:
SoniSig‘imi (tonna)
 SoniSig‘imi (tonna)SoniSig‘imi (tonna)
Viloyat bo‘yicha jami; 2401927058043475160149230
1Samarqand sh1721400711550109850
2Kattaqo‘rg‘on sh57592593700
3Bulung‘ur2029879977791122100
4Jomboy836050210200625850
5Ishtixon133181417193010
6Kattaqo‘rg‘on2032551295582300
7Narpay1443703320114050
8Nurobod977065503220
9Oqdaryo724053115541250
10Pastdarg‘om1172504290074350
11Paxtachi72050685011200
 12Payariq856001200073600
13Samarqand64494851112855348200
14Tayloq1514800125001412300
15Urgut1595004350119150
16Qo‘shrabot71951585121100

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: