Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Qoraqalpog'iston Respublikasi

AGRO.UZ > Agrologistika Qoraqalpog’iston Respublikasi
AGRO.UZ > Agrologistika Qoraqalpog’iston Respublikasi

Qoraqalpog‘iston Respublikasi sohadagi mavjud sovutgichli omborxonalar to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Т-rHududlar nomiJami omborxonalarShundan:
sonisig‘imi,
(tonna)
SovutkichlikOddiy omborxonalar
sonisig‘imi,
(tonna)
sonisig‘imi,
(tonna)
 JAMI38355050592442532430625
1To‘rtko‘l391061193450307161
2Beruniy72300490031400
3Ellikqal’a26505091800173250
4Amudaryo326750123000203750
5Taxiatosh7114527005445
6Xo‘jayli3234663295029516
7Sho‘manoy3418684375301493
8Qonliko‘l2317191200221519
9Qo‘ng‘irot49359631200462396
10Nukus t1348491610124239
11Bo‘zatov79167916
12Kegeyli18573245016123
13Chimboy1120431500101543
14Qorao‘zak1100011000
15Taxtako‘pir859211407452
16Mo‘ynoq16781678
17Nukus sh6084957815053345

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: