Sayt test rejimida ishlamoqda!
Ishonch telefoni: 1243
Devonxona: 71 206-70-30

Agrologistika Jizzax viloyati

AGRO.UZ > Agrologistika Jizzax viloyati
AGRO.UZ > Agrologistika Jizzax viloyati

Jizzax viloyati shahar va tumanlarida mavjud omborxona va sovutkichli sig‘imlari to‘g‘risida

М А ' L U М О Т

Shahar va tumanlar

nomi

Jami omborxonalar va sovutkichli sig‘imlarShundan,
Sovutkichli sig‘imlarOmborxonalar
SoniSig‘imi (tonna)SoniSig‘imi (tonna)
SoniSig‘imi (tonna)
Viloyat bo‘yicha jami;87407395934100286639
1Arnasoy470036001100
2Baxmal111000010880011200
3Gʻallaorol1866001559503650
4Sh.Rashidov85400650002400
5Do‘stlik15410451580102524
6Zomin45745351201625
7Zarbdor230011501150
8Zafarobod1220122000
9Mirzacho‘l2550255000
10Paxtakor357022701300
11Forish535011404210
12Yangiobod783033504480
13Jizzax shahri753707537000

Agar siz imlo xatolarini topsangiz, iltimos, matnni tanlab, Ctrl+Enter tugmalarini bosib bizga xabar bering

Imlo xatolari haqida hisobot

Quyidagi matn tahririyatimizga yuboriladi: